Půda

Ceny za vyklízení bytů, sklepů a jiných prostor


Konečná cena za vyklízení bytů nebo celé pozůstalosti se dá nejlépe přesně stanovit po prohlédnutí vyklízených prostor, záleží také na objemu a druhu odpadu. Je dále možné sdělit cenu za vyklizení bytu, půdy, sklepa, garáže, zahrady či jiných prostor i telefonicky po konzultaci o jaké množství a druh vyklízeného odpadu se jedná. Neváhejte a volejte na tel. 605 769 796, kde se ihned dozvíte cenu za vyklízení. Určitě budete mile překvapeni, naši zákazníci jsou vždy spokojeni. 

Naše ceny za vyklizení jsou vždy konečné, nikdy neúčtujeme žádné vícepráce, toho se od naší firmy nedočkáte. Od nás máte záruku, že cena za vyklízení bude vždy nejnižší, pevná a přesně taková na jaké jsme se předem domluvili. Naši pracovníci jsou léty prověření a spolehliví. Vyklízení provedeme přesně v termínu a čase na kterém se dohodneme při prvním kontaktu.

Pro zjištění ceny za vyklízení prostor nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, zdarma přijedeme a nezávazně nabídneme cenu za vyklízení přímo na místě. Termín prohlídky vyklízeného prostoru domluvíme dle Vašich požadavků, reagujeme rychle, prohlídka je možná ten samý den nebo kdykoliv dále budete chtít.

Je téměř pravidlem, že prohlídku pro stanovení ceny za vyklizení bytů či jiných prostor realizujeme ještě týž den, tedy prohlídka je možná v řádech hodin. Další termín vyklízení je již na domluvě.

Předběžně lze říci, že ceny za vyklízení bytů, pozůstalostí, domů, zahrad, sklepů atd. jsou a začínají takto:

Cena za vyklizení sklepu od 700 Kč ( cena je samozřejmě o něco vyšší pro sklepy, kde je uloženo uhlí atd. standartně je ale cena za vyklízení sklepů nižší než cena za vyklizení bytů )

Vyklízení zahrady nebo garáže cena od 700 Kč ze zahrad vyklízíme veškerý materiál, větve, dřevo, suť apod. ( pro vyklízení garáží a zahrad je cena obdobná jako u vyklízení sklepů, záleží na celkovém objemu odpadu, často používáme například pro odklízení větví a keřů drtiče, čímž se vše urychlí a tím i zlevní)

Vyklízení bytu a celých pozůstalostí, cena od 1.000 Kč ( cena za vyklízení záleží samozřejmě na velikosti bytu, objemu vyklízených věcí, patře atd. Cena za vyklízení bytu začíná  již od 1000 Kč za kompletní vyklízecí práce, včetně dopravy, atd. Vždy je nejhlavnějším faktorem objem vyklízených věcí, to znamená, že i velký byt se dá vyklidit velmi levně, opravdu záleží pouze na množství odpadu. Dále náročnost vyklízení, patro, možnost výtahu, možné znečištění ( byty po neplatičích, "sběratelské" byty ) atd. Při vyklízení například jen částí bytů, pokoj atd. je cena nižší a úměrná množství. Každopádně zvládneme každé vyklízení a každou výzvu. Na trhu působíme již mnoho let a s mnohým jsme se již setkali. Pro přesnou cenu vyklízení nás neváhejte kontaktovat na tel. 605 769 796, na tomto telefonu Vám okamžitě sdělíme cenu za vyklizení Vašeho bytu.

Vyklízení půdy cena od 1.500 Kč ( záleží na množství odpadu, dostupnosti, možnosti výtahu atd. )

Vyklízení kanceláří a obchodních prostor ( zde cena platí taktéž jako u vyklízení bytů, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku, vyklízíme velké haly i malé kanceláře )

Vyklízení celých domů nebo jejich částí, cena je podobná jako u bytů

Dále po vyklizení bytu nebo jiných prostor provádíme následné práce, jako úklid, štukování, malování, strhávání tapet, škrábání malby, strhávání lina, podlah a pod.

Úklid bytů, kanceláří, prostor cena dle prohlídky
Škrábání staré malby 20 Kč / m2
Strhávání tapet 15 - 20 Kč / m2
Štukování Keraštuk 120 Kč / m2
Malování Primalex 29 Kč / m2

Odvážíme například i jen samotné dosloužilé lednice, ledničky, mrazáky, sedací soupravy, TV, gauče, křesla nebo pračky z bytů,  cena za odvoz takového zařízení je přibližně 500 Kč a to včetně dopravy a nakládky i likvidace.

Vyklízíme byty v týdnu, v sobotu i v neděli a svátky.

Nabízíme i demolice a následný odvoz suti, cena dle metrů, neváhejte nás pro cenu za vyklizení odbourané sutě kontaktovat. 

Ceny jsou včetně dopravy, naložení, odvozu a vyložení odpadu. Vše kompletní, vyklízení bez starostí.

Dále vyklízení balkonů, zahrad, rodinných domů, garáže, obchodů, komerčních prostor, skladů a podobně. Vše vyklízíme velmi levně a hlavně rychle.

Vždy záleží na typu a druhu vyklízeného odpadu, množství pater, znečištění atd. Pro nezávaznou kalkulaci nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat na našem čísle 605 769 796 nebo na e-mailu info@vyklizenipraha.eu

Přibližnou cenu za vyklízení Vám rádi sdělíme již při prvním kontaktu. Zavoláte a za pár chvil víte, na kolik Vás vyklízení Vašeho bytu, sklepa, garáže, půdy přijde. Cena za vyklízení se po první nabídce již nemění.

Platby za vyklízení přijímáme v hotovosti i na fakturu.

Vyklízení bytů, půd i sklepů provádíme i o víkendech a svátcích a to bez příplatku. Volejte kdykoliv, vyklízení Praha.

  • Pojištění proti škodám na majetku
  • Vyklízení za nejlepší ceny
  • Vyklízení prostor kvalitně a velmi rychle
  • Po vyklízení všechny odpady odvezeme k likvidaci
  • Vyklízení Praha a okolí
  • Při vyklízení půd nabízíme možnost desinfekce od holubího trusu
  • Férové jednání

Vyklízení Praha 1, Vyklízení Praha 2, Vyklízení Praha 3, Vyklízení Praha 4, Vyklízení Praha 5, Vyklízení Praha 6, Vyklízení Praha 7, Vyklízení Praha 8, Vyklízení Praha 9, Vyklízení Praha 10, Vyklízení Praha 11, Vyklízení Praha 12
Valid XHTML 1.1