Kontejner

Vyklízení bytů, půd i sklepů a jiných prostor


Pokud hledáte spolehlivou a levnou firmu na vyklízení bytů, půd, sklepů či jiných prostor, neváhejte nás kontaktovat, přenechte Vaše starosti s vyklízením bytů, sklepů i jiných prostor nám.  

Vyklízení bytů, půd, sklepů, garáží a zahrad je naše práce a děláme ji s nejvyšším nasazením, v nejrychlejším možném termínu a k Vaší spokojenosti.

V dnešní době kdy je třeba počítat s každým volným prostorem je velmi populární půdní přestavba. A od vyklizení za léta nashromážděného nepořádku jsme tu právě my. Přijedeme a odpadu Vás zbavíme, pokud bude třeba je možná i desinfekce po holubím trusu, který se na půdách vyskytuje.

Provádíme i vyklízení silně znečištěných bytů a jiných prostor, po vyklizení je zde možnost desinfekce a vymalování.

Dále vyklízíme sklepy, byty, komerční i jiné objekty. Vše velmi rychle a levně, Praha a okolí.

Nabízíme vyklizení i vybourání celých sklepních kójí, například příprava prostor na prodej či pronájem, sklepní restaurace atd.

V ceně vyklízení je započtená i doprava, je tedy jedno z jaké části Prahy nebo okolí jste, cena za vyklízení je konečná a včetně dopravy.

Vyklizení bytů, sklepů nebo půd či zahrad provedeme v čase který se hodí Vám, vše rychle a hlavně za solidní cenu.

Zabýváme se i demoličními pracemi, stavebními úpravami bytů, domů i zahrad. Po vyklizení bytu nebo jiného prostoru je možná i rekonstrukce celého bytu nebo jeho částí, malování, štukování, montáž sadrokartonu apod.


Zde je popis jak samotné vyklízení probíhá.

 
Níže je obrázek z demolice staré zdi a následný odvoz suti a vyklizení zahrady. Dále další demoliční a vyklízecí práce a stavební úpravy předzahrádky domu. Usazení silničního obrubníku. Vyklízení extrémně znečištěné kuchyně a obývacího pokoje.

Demolice zdí a následné vyklizení suti


 Bourání garážové příčky

Stavba, obrubníkObývací pokojKuchyň
  • Pojištění proti škodám na majetku
  • Vyklízení za nejlepší ceny
  • Vyklízení prostor kvalitně a velmi rychle
  • Po vyklízení všechny odpady odvezeme k likvidaci
  • Vyklízení Praha a okolí
  • Při vyklízení půd nabízíme možnost desinfekce od holubího trusu
  • Férové jednání

Valid XHTML 1.1